Efekt 3D na zawołanie, czyli zasłony wycinane laserowo

Categories mieszkania, Okna i drzwi

Każdy, kto posiada własny kąt w postaci mieszkania, bądź też domu, stara się zadbać o niego w jak najlepszy sposób. Jednym z nich jest poszukiwanie niespotykanej, a zarazem ciekawej i przyciągającej uwagę stylizacji. Wiele osób – idąc tym tropem – decyduje się na zasłony wycinane laserowo.

Wysoka jakość, czyli co należy wiedzieć o zasłonach wycinanych laserowo?

Wspomniane zasłony wypalane laserem to nic innego, jak zasłony, których części zostały wycięte laserem. Ze względu na dość trudne i często rozmaite wzory, doskonale nadają się one do pomieszczeń i wnętrz urządzonych nowocześnie. Niektóre jednak sprawdzą się w swojej roli również w domach z klimatem, gdzie górują meble między innymi skandynawskie. Zasłony tego typu cieszą się popularnością z powodu ciekawych wzorów, wśród których można wręcz przebierać. Co więcej, można uzyskać za ich pomocą efekt 3D.

Zalety zasłon wypalanych laserowo

Zasłony wycinane laserowo posiadają brzegi i przelotki, a także wykończenia wzorów, których obszycie jest bardzo mocne. To zaś sprawia, że te nie poprują się i nie zniszczą podczas prania, bądź prasowania.

Jak wybrać zasłony wycinane laserem?

Zasłony wycinane laserowo są dostępne w wielu wzorach, a także kolorach. Wśród nich spotyka się motywy przyrody (motylki, drzewka i tym podobne), a także wiosenne, jesienne, a nawet – po prostu – abstrakcyjne. Aby jednak właściwie dobrać zasłony do pomieszczenia, należy na samym początku pomyśleć, do jakiego pokoju, bądź miejsca zostaną zagospodarowane. Do salonu warto pomyśleć o wzorach jesienno-wiosennych, z kolei do pokoju dziecięcego – o motywie przyrodniczym, na przykład wzór motylków, bądź kwiatków.

Czy zasłony wypalane laserowo można prać i prasować?

Wiele osób obawia się, czy zasłony wycinane laserowo można wyprać w pralce. Pytanie to jednak szybko odnajduje swoją odpowiedź – twierdzącą. Należy jednak przy tym pamiętać, aby temperatura prania wynosiła maksymalnie trzydzieści stopni Celsjusza. Nie wolno również wirować. Innym czynnikiem, na który trzeba zwrócić uwagę to detergenty, które nie powinny być zbyt silne.

Zasłony można także wyprasować – jeśli zajdzie taka potrzeba. Żelazko należy ustawić na pierwszy, bądź drugi program. Wyższa temperatura może wypalić zasłony, bądź je skurczyć.

Zasłony wycinane laserowo znaleźć można w ofercie spokko.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *