Cena materiałów budowlanych firmy Dolina Nidy

Categories materiały budowlane
Cena materiałów budowlanych

Remont – i już humor się pogarsza. Już każdy widzi masę kurzu, brudu, gruzu i innych zbędnych i niechcianych elementów. Dodatkowo z remontem kojarzy się wydawanie mnóstwa pieniędzy, stres, nerwy i kłótnie. Jednak czy zawsze tak być musi? Nie! Wszystko jest kwestią dobrej organizacji pracy, zapału, chęci i… promocji!

Cennik budowlany

Cennik budowlany zmienia się tak, jak cennik innych rzeczy dostępnych na rynku. To, że teraz jest coś drogie nie oznacza, że za chwilę nie będzie na ten asortyment promocji. Skąd się takie promocje biorą? A to z tak zwanego “czyszczenia magazynu”, a to z kończącego się sezonu na konkretne prace, a to z chęci pozyskania nowych klientów. Cena materiałów budowlanych naprawdę może być dopasowana do stanu konta potencjalnego nabywcy – wystarczy wyszukać odpowiednich marek i porównać ceny w sklepach lub… Skorzystać z oferty sklepu internetowego www.icmarket.pl, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki wśród artykułów budowlanych i to po naprawdę atrakcyjnych cenach!

Artykuły budowlane cennik

Jakie są aktualne ceny artykułów budowlanych? Oczywiście nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Można jednak wyróżnić kilka produktów, które aktualnie występują po naprawdę niskiej cenie i cieszą się ogromną popularnością. Przykładowo aktualnie trwa promocja na chemię budowlaną firmy Dolina Nidy. I tu opłaca się zainwestować w:

– gips budowlany, przeznaczony do naprawy powierzchni ścian i sufitów: koszt opakowania 2-kilogramowego to jedynie 1,54 PLN za opakowanie. Jednak jeżeli ktoś chce zakupić na przykład worek trzydziestokilogramowy, zapłaci za niego maksymalnie 15,52 PLN.

– grunt do powierzchni porowatych i chłonnych wilgoć (cegieł, pustaków, betonu, płyt cementowo-wiórowych czy wszelkiego rodzaju materiałów na bazie gipsu): koszt opakowania 15-kilogramowego, to jedynie 173,43 PLN, przeceniony z 231,24 PLN.

– maszynowy tynk gipsowy, który może być stosowany na różnych powierzchniach, zarówno w pokojach, jak i w kuchniach czy łazienkach: koszt opakowania 25-kilogramowego to nie więcej niż 18,27 PLN.

– klej gipsowy, przeznaczony do klejenia płyt gipsowo-kartonowych czy płyt do izolacji akustycznej oraz cieplnej wewnątrz budynku: koszt jednego opakowania 10-kilogramowego worka to jedyne 6,95 PLN. Koszt worka o pojemności 25-kilogramów wynosi maksymalnie 19,82 PLN.

Podane powyżej ceny są cenami brutto, czyli z uwzględnieniem podatku VAT.

Jak widać, cena materiałów budowlanych nie jest taka straszna, jak by się wydawało. Wszystko jest kwestią dobrego rozeznania się na rynku, a sklep IC MARKET zna się na tym najlepiej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *