Sklep z kabinami prysznicowymi. Miejsce, gdzie można kupić także kabiny bardzo tanie

Categories remonty

Odwiedzając sklep z kabinami prysznicowymi, zauważyć można, że większość z nich jest w zbliżonych do siebie cenach. Oczywiście są też kabiny prysznicowe z wieloma dodatkowymi opcjami, takimi jak nagłośnienie, radio, oświetlenie i takie kabiny są też dużo droższe. Do kupienia są jednak także kabiny bardzo tanie. Czy są kabinami wartymi uwagi?

Tania kabina prysznicowa

Większość kabin prysznicowych jest w cenie około do dwóch tysięcy złotych. Te najlepsze kosztują powyżej dwóch tysięcy, niekiedy nawet powyżej trzech. W ofercie sklepu z kabinami prysznicowymi, można jednak znaleźć także kabiny prysznicowe w cenie około pięćset złotych. Cena jest bardzo zachęcająca, czy jednak taka kabina jest dobrym wyborem? Najczęściej nie.

Warto spojrzeć na jakość wykonania

Przy takich tanich kabinach, warto spojrzeć na ich jakość wykonania, a także na to z jakich elementów się składają. Patrząc uważnie, szybko będzie można dostrzec niedokładnie spasowane elementy, niskiej jakości prowadnice drzwi i plastikowe ścianki, które już przy dotknięciu wydawać się będą bardzo giętkie. One również mają bardzo duże znaczenie. Miękkość ścianek w takich tanich kabinach to ich duży minus. Miękkie, plastikowe ścianki trzeba będzie w kabinie prysznicowej myć – podobnie jak ścianki z mocniejszego plastiku lub ze szkła. Miękkie ścianki podczas ich mycia, bardzo łatwo jednak będą ulegać zarysowaniu, Po kilku miesiącach użytkowania, taka kabina – pod warunkiem, że szybciej nie ulegnie uszkodzeniu – będzie porysowana, mało atrakcyjna.

Dostępność części zamiennych.

Tanie kabiny prysznicowe bardzo często wykonywane są z kiepskiej jakości części. Niektóre z nich – takie jak rolki czy uchwyty – szybko będą do wymiany. Przy taniej kabinie, może okazać się, że części zamiennych albo do nich nie ma, albo są bardzo drogie. Już niewielkie rolki do takiej kabiny, potrafią kosztować ponad sto złotych za komplet. . To znaczny ułamek ceny nowej kabiny.

Podsumowując

Sklep z kabinami prysznicowymi to miejsce, gdzie można także nabyć zastanawiająco tanie kabiny. Chcąc oszczędzić na remoncie czy tworzeniu łazienki, zakup takiej kabiny wydaje się słuszny, cena bowiem jest wręcz okazyjna. Nie warto jednak na taki zakup się decydować. Rozsądniej jest zakupić kabinę nieco droższą, ale mieć pewność posiadania produktu dobrej jakości. kabiny, z którą długo nie będzie dziać się nic złego. Takiej, która po latach użytkowania, wciąż będzie spełniać swoją rolę i wyglądać doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *