Profesjonalne lampki schodowe, czyli jakie?

Categories mieszkania

Profesjonalne lampki schodowe to takie, które instalowanie są w specjalnie wyżłobionych szczelinach schodów. Żaróweczki są zakrywane matową szybką, przez co ich urok jest dostrzegalny natychmiast. Zadbaj o elegancję swego domu i zamów specjalistę od zakładania lampek schodowych i sufitowych. Miej pięknie oświetlony dom od środka. Poczuj jego magię.

Zamówić fachowca, czy samemu założyć lampki schodowe?

Jeśli zależy ci na fachowej usłudze, szukaj wśród usługodawców z wieloletnim stażem. Musisz jednak się liczyć z tym, że usługa taka może być droższa niż ta wykonana przez kogoś, kto dopiero zaczyna zdobywać w tej branży swe doświadczenie.

Domowym sposobem zakładania lampek schodowych jest zakupienie taśmy led, odklejenie paska ochronnego z warstwy pokrytej klejem i przyklejenie taśmy do powierzchni schodów lub ściany. Natomiast profesjonalne zakładanie lampek schodowych to wyższa szkoła jazdy.

Jak sprawić, aby lampki schodowe były dekoracją domu?

Przyklejenie samej taśmy led w widocznych miejscach domu nie przynosi zbytniego uroku. W ciągu dnia potrafi nawet szpecić. Wpuszczenie jej jednak w szczelinę i zakrycie przepuszczającym światło matowym szkłem, zmienia jej wizerunek.

W dzień zabudowana taśma z żaróweczkami schodowymi jest całkowicie niewidoczna. Gdy nadchodzi zmierzch, w mieszkaniu robi się szaro i ponuro. Wówczas jest moment, aby zapalić lampki pod schodami, na suficie, ścianie. Delikatne nieagresywne pasy światła wprowadzą miły nastrój i udekorują dom jak do świąt.

Ile kosztuje usługa założenia lampek schodowych?

Koszt instalacji schodowych lampek jest zależny od kilku czynników. Pierwszy to taki, ile schodów chcesz oświetlić. Ważne jest również, czy chcesz mieć te lampki tylko pod stopniami, czy także na krawędziach bocznych.

W cenę wliczają się również dodatkowe prace przygotowawcze i materiały. W niektórych przypadkach koniecznością jest np. wystruganie tunelu pod listwą stopnia, do którego wpuszczona zostanie taśma z lampkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *