Kurs SEP Wrocław – zdobądź odpowiednie uprawnienia

Categories Szkolenia

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć dodatkowe umiejętności zapisz się na kurs SEP Wrocław. Dzięki temu uda Ci się zdobyć dodatkowe uprawnienia, które na pewno będą przydatne, a także otworzą możliwość znalezienia nowej i być może zdecydowanie lepszej pracy. O jakich uprawnieniach mowa?

Uprawnienia gazowe Wrocław, elektryczne i ciepłownicze

Chodzi oczywiście o, tzw. uprawnienia SEP, które wydawane są dla trzech grup. Pierwszą grupę, czyli G1, oznaczają urządzenia i instalacje związane z wytwarzaniem i przesyłem energii elektrycznej, G2 to uprawnienia cieplne, a G3 to uprawnienia gazowe Wrocław, które związane są z pracą przy urządzeniach i instalacjach gazowniczych. Aby podjąć pracę w takich specyficznych warunkach niezbędna jest wiedza, umiejętności oraz właśnie uprawnienia.

Mają one formę niedużej legitymacji, którą musi posiadać każdy, kto podjął lub zamierza podjąć pracę w takich warunkach. Dotyczy to zarówno samej eksploatacji, jak również nadzoru takich prac. W jednym i w drugim przypadku należy posiadać uprawnienia SEP Wrocław we właściwym dla danej branży zakresie, czyli G1, G2, lub G3.

Kto może zapisać się na takie szkolenie?

Kurs SEP Wrocław przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą uzyskać konkretne uprawnienia i tym samym zdobyć nowe kompetencje oraz praktyczną wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych, cieplnych i gazowniczych. Są to informacje i umiejętności, które na pewno przydadzą się również we własnym domu.

Na szkolenie może zapisać się każda osoba, która posiada co najmniej podstawowe wykształcenie oraz ukończone 18 lat. Jest ono również przeznaczone dla czynnych gazowników, elektryków i ciepłowników, którzy nie posiadają aktualnej legitymacji. Jest ona wydawana na określony czas, więc trzeba pamiętać o jej aktualizacji, czyli ukończeniu kursu oraz zdaniu pozytywnie egzaminu.

Jak wyglądają szkolenia SEP Wrocław?

Kursy organizowane są przez Stowarzyszenie Energetyków Polskich i prowadzone są przez kompetentne i doświadczone w danej branży osoby. Zdobędziesz na nich nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne wiadomości. Każdy kursant otrzymuje także niezbędne materiały szkoleniowe, a po odbyciu kursu przystępuje do egzaminu. Należy wcześniej ustalić i zapisać się na dany termin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *