Wygoda dla wszystkich branż

Categories materiały budowlane

Uporządkowana logistyka produkcji i transportu to podstawa skutecznego procesu wytwórczego. Przemysł motoryzacyjny, przetwórczy, towarowe rolnictwo czy handel detaliczny – wszystkie te branże potrzebują odpowiednich opakowań i pojemników. W tym artykule omówione zostaną przykładowe rodzaje kontenerów i pojemników oferowanych dla każdej z tych branż.

Pomocnik warsztatu

Branża motoryzacyjna wykazuje stosunkowo duże zapotrzebowanie na pojemniki, kontenery i palety plastikowe. Szczególnie pojemnik plastikowy z przegródkami to wyjątkowo pomocne w warsztacie czy fabryce urządzenie. Taki pojemnik pozwala posegregować narzędzia, części, umieścić puszki z lakierami i smarami. Firma Schoeller Allibert wyszła na przeciw oczekiwaniom pracowników branży motoryzacyjnej produkując serię opakowań Galia. Przykładowym produktem z tej serii jest Galia Long Box. Jest to podłużny pojemnik podzielony na trzy przegrody, dwie mniejsze i jedną dużą. Wymiary tego pudełka to 1196mm x 328mm x 150mm. Pojemność użytkowa wynosi 42 litry a waga własna 4,5 kg.

Produkty przydatne rolnikom i przetwórcom

Rolnicy i przetwórcy rolni od wielu lat poszukiwali pojemników, którymi mogliby zastąpić nieporęczne drewniane skrzynki i siatkowe metalowe kontenery. Odpowiedzią na ich oczekiwania są pojemniki ażurowe Schoeller Allibert. Dzięki systemowi ażurowemu częściowo otwarte pojemniki mogą posłużyć do zbioru i transportu owoców, warzyw i innych płodów rolnych. Sztandarowym produktem serii venitlated – przeznaczonej właśnie do transportu produktów wymagających dostępu powietrza jest Euro container venitlated. Jest to plastikowa skrzynka z ażurowymi ściankami i spodem wyposażona w wzmocnioną na bokach konstrukcję zwiększającą możliwości transportowe. Wymiary produktu to 600mm x 400mm x 120mm. Niewielka wysokość pozwala wykorzystywać te skrzynki także do zbioru owoców miękkich.

Pojemniki dla handlowców

Właściciel warzywniaka, sporego marketu w centrum miasta czy handlarz straganowy – wymienione grupy łączy zapotrzebowanie na solidne plastikowe pojemniki z przegródkami, w których można przenosić produkty i wystawiać na półki sklepowe. Na potrzeby tej grupy użytkowników odpowiednia wydaje się seria Stacking container – ventilated with dividers. Wspomniana seria pojemników posiada wygodne uchwyty, ażurową konstrukcję i podział na 6 osobnych przegródek odpowiednich do transportu produktów bez obawy na ich potłuczenie się czy wypadnięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *