Skrzynki na wodę mineralną oraz piwo

Categories Logistyka

Do bezpiecznego transportowania wody mineralnej, napoi oraz piwa w szklanych butelkach używane są skrzynki transportowe z przegródkami, w których każda butelka umieszczona jest w osobnym gnieździe, co pozwala uniknąć potrzaskania się szkła podczas transportu.

Jakie powinny być skrzynki transportowe?

Skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną muszą być wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału, jakim jest polietylen o wysokiej gęstości. Transportery muszą spełniać odpowiednie normy i być łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu. Skrzynki na piwo i wodę używane są nie tylko do transportowania butelek, ale także do ich przechowywania, dlatego muszą być one stabilne, aby ustawione jedna na drugiej się nie przewróciły.

Rozmiary skrzynek na piwo i skrzynek na wodę mineralną

Dostępne są różnego rodzaju skrzynki, które mieszczą butelki o pojemności od 0,33 do 1 litra w zależności od potrzeb użytkownika. Najczęściej skrzynki transportowe mają 20 gniazd do umieszania w nich butelek. Skrzynki na piwo i wodę mineralną mają najczęściej wymiar 400 na 300 mm, 400 na 330 mm oraz 400 na 304 mm, a także 415 na 285 mm.

Korzyści płynące z używania skrzynek na piwo i wodę

Główną zaletą skrzynek z przegrodami jest możliwość wyboru skrzynek pełnych, na których wykonywać można różnego rodzaju nadruki oraz umieszczać etykiety, a także skrzynek rodzaju display, które w sposób estetyczny pozwolą wyeksponować transportowany towar. Skrzynki na wodę mineralną oraz piwo mogą być przenoszone ręcznie lub przy użyciu różnego rodzaju podnośników automatycznych. Zaletą skrzynek z przegrodami jest materiał, z jakiego są one wykonane. Polietylen jest odporny na uszkodzenia, a jeśli skrzynka wykonana z tego tworzywa pęknie, wówczas nadaje się ona do recyklingu, co pozytywnie wpływa na środowisko.

Inne zastosowanie skrzynek z przegrodami

Transportery z przegrodami wykorzystywane są nie tylko do transportu szklanych butelek, ale także do ich przechowywania w różnego rodzaju magazynach, hurtowniach, sklepach lub punktach gastronomicznych. Transportery często używane są także do eksponowania towarów oraz do budowania własnej marki, a także do przechowywania pustych już butelek co pozwala na utrzymanie porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *