Plastikowa skrzynka na piwo – najlepsza alternatywa dla drewnianych skrzynek

Categories Budowa domu

Szklane butelki po piwie podczas transportu i magazynowania narażone są na przypadkowe stłuczenie. Między innymi dlatego też warto postawić na wysokiej jakości skrzynki plastikowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych.

Jakie są największe zalety skrzynek plastikowych?

Przegrodowe skrzynki na piwo zaprojektowane zostały w taki sposób, aby we wnętrzu znajdowały się specjalne sekcje, które umożliwiają wygodne odseparowanie poszczególnych butelek. W dużej mierze to właśnie dzięki temu prostemu rozwiązaniu nie ma ryzyka obijania się szklanych butelek o siebie.

Plastikowa skrzynka na piwo posiada także dodatkowe uchwyty, które znacząco ułatwiają ręczny transport skrzynek. Dużym atutem plastikowych skrzynek jest również ich niewielka waga. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć koszty transportu. Skrzynki posiadają oczywiście konstrukcję, która umożliwia wygodne sztaplowanie.

Opisując największe zalety warto wspomnieć również o atrakcyjnej cenie i żywotności. Plastikowe Skrzynki na piwo są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego też z ich dobrodziejstwa można skorzystać przez wiele lat.

Co warto wiedzieć o plastikowych skrzynkach na piwo?

Plastikowa skrzynka na piwo wykonana jest z polietylenu wysokiej gęstości, dzięki czemu wyróżnia się ona bardzo dużą wytrzymałością. Skrzynki HDPE odporne są nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wysokie i niskie temperatury. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że polietylenowe skrzynki w 100% ulegają recyklingowi. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które zwracają szczególną uwagę na środowisko naturalne.

Plastikowe skrzynki na piwo doskonale sprawdzą się nie tylko w hurtowniach, ale również w sklepach. Nie można zapominać także o lokalach gastronomicznych, które oferują swoim klientom nie tylko piwo, ale również inne napoje butelkowane. Opisywane skrzynki bez problemu można wykorzystać również jako niezawodne pojemniki na puste butelki.

Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że na skrzynki plastikowe w wygodny sposób można nanosić logo firmy i slogany reklamowe. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że skrzynki plastikowe spełniają nie tylko zadania użytkowe, ale również zadania reklamowe i promocyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *